V28C12M100BF2
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V28C12M100BF2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 100W
Foi de date: V28C12M100BF2.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 266 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 266 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V28C12M100BF2
Număr parc V28C12M100BF2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 12V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 266 pcs Fișa cu date V28C12M100BF2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 80% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.33A 9V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 8.33A Numărul părții de bază V28C12M100
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V28C12M100B
V28C12M100B
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 100W