V28B5M75BS2
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V28B5M75BS2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 75W
Foi de date: V28B5M75BS2.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 238 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 238 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V28B5M75BS2
Număr parc V28B5M75BS2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 238 pcs Fișa cu date V28B5M75BS2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 73.3%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 9V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 15A
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V28B5T75B
V28B5T75B
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 75W
In stoc: 4889 pcs
Descarca: V28B5T75B.pdf
RFQ
V28B5T75BF
V28B5T75BF
Producători: Vicor
In stoc: 487 pcs
Descarca: V28B5T75BF.pdf
RFQ
V28B5M75BS
V28B5M75BS