V28B5C75BL3
VicorVicor
V28B5C75BL3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V28B5C75BL3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 75W
Foi de date: V28B5C75BL3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 533 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 533 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V28B5C75BL3
Număr parc V28B5C75BL3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 533 pcs Fișa cu date V28B5C75BL3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Eficienţă 73.3% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 9V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 15A Numărul părții de bază V28B5C75