V28B48T150BF
VicorVicor
V28B48T150BF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V28B48T150BF
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 150W
Foi de date: V28B48T150BF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V28B48T150BF
Număr parc V28B48T150BF Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6749 pcs Fișa cu date V28B48T150BF.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 81.8%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 9V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 3.13A
Numărul părții de bază V28B48T150 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V28B48T150B2
V28B48T150B2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 150W
In stoc: 3111 pcs
Descarca: V28B48T150B2.pdf
RFQ
V28B48M150BS3
V28B48M150BS3
Producători: Vicor
In stoc: 5648 pcs
Descarca: V28B48M150BS3.pdf
RFQ
V28B48T150BF3
V28B48T150BF3
In stoc: 539 pcs
Descarca: V28B48T150BF3.pdf
V28B48T150BG3
V28B48T150BG3
Descarca: V28B48T150BG3.pdf
V28B48M150BS
V28B48M150BS
Descarca: V28B48M150BS.pdf
V28B48T150B
V28B48T150B
Descarca: V28B48T150B.pdf
V28B48T150BL
V28B48T150BL
In stoc: 553 pcs
Descarca: V28B48T150BL.pdf
V28B48T150BF2
V28B48T150BF2