V28B48H150B3
VicorVicor
V28B48H150B3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V28B48H150B3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 150W
Foi de date: V28B48H150B3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V28B48H150B3
Număr parc V28B48H150B3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3848 pcs Fișa cu date V28B48H150B3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 81.8%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 9V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 3.13A
Numărul părții de bază V28B48H150 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V28B48C150BS2
V28B48C150BS2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 150W
In stoc: 3153 pcs
Descarca: V28B48C150BS2.pdf
RFQ
V28B48C150BS3
V28B48C150BS3
Producători: Vicor
In stoc: 4633 pcs
Descarca: V28B48C150BS3.pdf
RFQ
V28B48H150B
V28B48H150B