V28B3V3H75BL
VicorVicor
V28B3V3H75BL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V28B3V3H75BL
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Foi de date: V28B3V3H75BL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V28B3V3H75BL
Număr parc V28B3V3H75BL Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6449 pcs Fișa cu date V28B3V3H75BL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 77.7%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.73A 9V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 22.73A
Numărul părții de bază V28B3V3H75 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V28B3V3H75BF2
V28B3V3H75BF2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
In stoc: 3634 pcs
Descarca: V28B3V3H75BF2.pdf
RFQ
V28B3V3H75BF3
V28B3V3H75BF3
Producători: Vicor
In stoc: 4060 pcs
Descarca: V28B3V3H75BF3.pdf
RFQ
V28B3V3H75BL2
V28B3V3H75BL2