V28B3V3C75B3
VicorVicor
V28B3V3C75B3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V28B3V3C75B3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Foi de date: V28B3V3C75B3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 604 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 604 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V28B3V3C75B3
Număr parc V28B3V3C75B3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 604 pcs Fișa cu date V28B3V3C75B3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 77.7%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.73A 9V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 22.73A
Numărul părții de bază V28B3V3C75 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V28B3V3C75B
V28B3V3C75B
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 75W