V24C5E50B2
Prezentarea produsului
Număr parc: V24C5E50B2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 50W
Foi de date: V24C5E50B2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V24C5E50B2
Număr parc V24C5E50B2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1223 pcs Fișa cu date V24C5E50B2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -10°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 84.5% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 18V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Numărul părții de bază V24C5E50
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V24C5E50BG2
V24C5E50BG2
Producători: Vicor Corporation
Descriere: CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
In stoc: 1171 pcs
Descarca: V24C5E50BG2.pdf
RFQ
V24C5E50BF2
V24C5E50BF2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 50W
In stoc: 6065 pcs
Descarca: V24C5E50BF2.pdf
RFQ
V24C5E50B
V24C5E50B
Producători: Vicor