V24C48T100BN3
Prezentarea produsului
Număr parc: V24C48T100BN3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 100W
Foi de date: V24C48T100BN3.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 741 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 741 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V24C48T100BN3
Număr parc V24C48T100BN3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 741 pcs Fișa cu date V24C48T100BN3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 87.7% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 18V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 2.08A Aplicații ITE (Commercial)