V24C48C150B
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V24C48C150B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 150W
Foi de date: V24C48C150B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 584 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 584 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V24C48C150B
Număr parc V24C48C150B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 584 pcs Fișa cu date V24C48C150B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 88.9% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.1A 18V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 3.1A Numărul părții de bază V24C48C150
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V24C48C150BF3
V24C48C150BF3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 150W
In stoc: 5872 pcs
Descarca: V24C48C150BF3.pdf
RFQ
V24C48C100BS
V24C48C100BS
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 100W
In stoc: 2743 pcs
Descarca: V24C48C100BS.pdf
RFQ
V24C48C100BN3
V24C48C100BN3
In stoc: 660 pcs
Descarca: V24C48C100BN3.pdf
V24C48C150B3
V24C48C150B3
In stoc: 605 pcs
Descarca: V24C48C150B3.pdf
V24C48C150BF2
V24C48C150BF2