V24C3V3M75B
Prezentarea produsului
Număr parc: V24C3V3M75B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Foi de date: V24C3V3M75B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 357 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 357 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V24C3V3M75B
Număr parc V24C3V3M75B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 357 pcs Fișa cu date V24C3V3M75B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 79% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.72A 18V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 22.72A Numărul părții de bază V24C3V3M75
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V24C3V3M50BS2
V24C3V3M50BS2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
In stoc: 402 pcs
Descarca: V24C3V3M50BS2.pdf
RFQ
V24C3V3M75BF3
V24C3V3M75BF3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 75W