V24C36M50BS2
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V24C36M50BS2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 36V 50W
Foi de date: V24C36M50BS2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V24C36M50BS2
Număr parc V24C36M50BS2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 36V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4769 pcs Fișa cu date V24C36M50BS2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 36V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 84.9% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 1.39A 18V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 1.39A Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V24C36M50BS
V24C36M50BS
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 36V 50W