V24C28T100BL
VicorVicor
V24C28T100BL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V24C28T100BL
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 28V 100W
Foi de date: V24C28T100BL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 795 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 795 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V24C28T100BL
Număr parc V24C28T100BL Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 28V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 795 pcs Fișa cu date V24C28T100BL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 28V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Alte nume 1102-5894
V24C28T100BL-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 89%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 3.57A 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 3.57A