V24C15T50B2
Prezentarea produsului
Număr parc: V24C15T50B2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 50W
Foi de date: V24C15T50B2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 697 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 697 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V24C15T50B2
Număr parc V24C15T50B2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 15V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 697 pcs Fișa cu date V24C15T50B2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 88.5% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 3.33A 18V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 3.33A Numărul părții de bază V24C15T50