V24B8T200BS3
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V24B8T200BS3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 8V 200W
Foi de date: V24B8T200BS3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V24B8T200BS3
Număr parc V24B8T200BS3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 8V 200W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4498 pcs Fișa cu date V24B8T200BS3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 8V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 200W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 86.4%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 25A
Numărul părții de bază V24B8T200 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V24C12C100BF
V24C12C100BF
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 100W
In stoc: 611 pcs
Descarca: V24C12C100BF.pdf
RFQ
V24C12C100BF3
V24C12C100BF3
Producători: Vicor
In stoc: 587 pcs
Descarca: V24C12C100BF3.pdf
RFQ
V24B8T200BS
V24B8T200BS
Descriere: DC DC CONVERTER 8V 200W