V24B5M200BF3
VicorVicor
V24B5M200BF3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V24B5M200BF3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 200W
Foi de date: V24B5M200BF3.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 233 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 233 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V24B5M200BF3
Număr parc V24B5M200BF3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 200W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 233 pcs Fișa cu date V24B5M200BF3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 200W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 84.9%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 40A
Numărul părții de bază V24B5M200 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V24B5M200BG3
V24B5M200BG3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 200W
In stoc: 250 pcs
Descarca: V24B5M200BG3.pdf
RFQ
V24B5M200BF
V24B5M200BF
Producători: Vicor