V24B5M150B2
VicorVicor
V24B5M150B2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V24B5M150B2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 150W
Foi de date: V24B5M150B2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V24B5M150B2
Număr parc V24B5M150B2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4954 pcs Fișa cu date V24B5M150B2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 84.8%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 30A
Numărul părții de bază V24B5M150 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V24B5M150BF
V24B5M150BF
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 150W
In stoc: 5706 pcs
Descarca: V24B5M150BF.pdf
RFQ
V24B5M150B
V24B5M150B
Producători: Vicor