V24B48T200B3
VicorVicor
V24B48T200B3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V24B48T200B3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 200W
Foi de date: V24B48T200B3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 495 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 495 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V24B48T200B3
Număr parc V24B48T200B3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 200W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 495 pcs Fișa cu date V24B48T200B3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 200W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 87.5%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 4.17A 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 4.17A
Numărul părții de bază V24B48T200 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V24B48T150BS2
V24B48T150BS2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 150W
In stoc: 6661 pcs
Descarca: V24B48T150BS2.pdf
RFQ
V24B48T200B
V24B48T200B
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 200W