V24B48C150BL3
VicorVicor
V24B48C150BL3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V24B48C150BL3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 150W
Foi de date: V24B48C150BL3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V24B48C150BL3
Număr parc V24B48C150BL3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5045 pcs Fișa cu date V24B48C150BL3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 88.9%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 3.13A
Numărul părții de bază V24B48C150 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V24B48C150BG3
V24B48C150BG3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 150W
In stoc: 542 pcs
Descarca: V24B48C150BG3.pdf
RFQ
V24B48C150BN
V24B48C150BN
Producători: Vicor
In stoc: 525 pcs
Descarca: V24B48C150BN.pdf
RFQ
V24B48C150BL
V24B48C150BL