V24B15C200B
VicorVicor
V24B15C200B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V24B15C200B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 200W
Foi de date: V24B15C200B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 492 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 492 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V24B15C200B
Număr parc V24B15C200B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 15V 200W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 492 pcs Fișa cu date V24B15C200B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 200W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 86.6%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 13.33A 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 13.33A
Numărul părții de bază V24B15C200 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V24B15C150BN3
V24B15C150BN3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 150W
In stoc: 523 pcs
Descarca: V24B15C150BN3.pdf
RFQ
V24B15C150BS
V24B15C150BS
Producători: Vicor
In stoc: 5523 pcs
Descarca: V24B15C150BS.pdf
RFQ
V24B15C200BF
V24B15C200BF
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 200W
In stoc: 497 pcs
Descarca: V24B15C200BF.pdf
V24B15C200BF3
V24B15C200BF3
In stoc: 567 pcs
Descarca: V24B15C200BF3.pdf
V24B15C200B3
V24B15C200B3
In stoc: 544 pcs
Descarca: V24B15C200B3.pdf
V24B15C200B2
V24B15C200B2
In stoc: 4312 pcs
Descarca: V24B15C200B2.pdf
V24B15C150BN2
V24B15C150BN2
In stoc: 657 pcs
Descarca: V24B15C150BN2.pdf
V24B15C150BS3
V24B15C150BS3
Descarca: V24B15C150BS3.pdf
V24B15C200BF2
V24B15C200BF2
In stoc: 505 pcs
Descarca: V24B15C200BF2.pdf
V24B15C150BS2
V24B15C150BS2
Descarca: V24B15C150BS2.pdf
V24B15C150BN
V24B15C150BN
In stoc: 593 pcs
Descarca: V24B15C150BN.pdf
V24B15C200BG
V24B15C200BG
In stoc: 505 pcs
Descarca: V24B15C200BG.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW