V24B12C200B
VicorVicor
V24B12C200B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V24B12C200B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 200W
Foi de date: V24B12C200B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 588 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 588 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V24B12C200B
Număr parc V24B12C200B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 12V 200W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 588 pcs Fișa cu date V24B12C200B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 200W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 86%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.67A 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 16.67A
Numărul părții de bază V24B12C200 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V24B12C200BF2
V24B12C200BF2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 200W
In stoc: 6392 pcs
Descarca: V24B12C200BF2.pdf
RFQ
V24B12C200B2
V24B12C200B2
Producători: Vicor
In stoc: 3589 pcs
Descarca: V24B12C200B2.pdf
RFQ
V24B12C150BS3
V24B12C150BS3
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 150W
In stoc: 555 pcs
Descarca: V24B12C150BS3.pdf
V24B12C200BF
V24B12C200BF