V24B12C150B
VicorVicor
V24B12C150B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V24B12C150B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 150W
Foi de date: V24B12C150B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 627 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 627 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V24B12C150B
Număr parc V24B12C150B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 12V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 627 pcs Fișa cu date V24B12C150B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 87.8%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 12.5A
Numărul părții de bază V24B12C150 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V24B12C150B3
V24B12C150B3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 150W
In stoc: 620 pcs
Descarca: V24B12C150B3.pdf
RFQ
V24A8T300BS3
V24A8T300BS3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 8V 300W
In stoc: 5829 pcs
Descarca: V24A8T300BS3.pdf
RFQ
V24A8T300BN3
V24A8T300BN3
In stoc: 394 pcs
Descarca: V24A8T300BN3.pdf
V24B12C150BF
V24B12C150BF
In stoc: 4985 pcs
Descarca: V24B12C150BF.pdf
V24B12C150BG
V24B12C150BG
In stoc: 472 pcs
Descarca: V24B12C150BG.pdf
V24A8T300BS
V24A8T300BS
Descarca: V24A8T300BS.pdf
V24B12C150BF2
V24B12C150BF2
Descarca: V24B12C150BF2.pdf
V24A8T300BN2
V24A8T300BN2
Descarca: V24A8T300BN2.pdf
V24B12C150B2
V24B12C150B2
In stoc: 657 pcs
Descarca: V24B12C150B2.pdf
V24B12C150BF3
V24B12C150BF3
In stoc: 574 pcs
Descarca: V24B12C150BF3.pdf
V24AUMLA2220H
V24AUMLA2220H
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 35.5V 2220
Descarca: V24AUMLA2220H.pdf
V24A8T300BS2
V24A8T300BS2
Descarca: V24A8T300BS2.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW