V24A8H300B3
VicorVicor
V24A8H300B3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V24A8H300B3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 8V 300W
Foi de date: V24A8H300B3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V24A8H300B3
Număr parc V24A8H300B3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 8V 300W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5217 pcs Fișa cu date V24A8H300B3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 8V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serie Maxi Putere (Wați) 300W
ambalare Bulk Pachet / Caz Full Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 86.5%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 37.5A 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 37.5A
Numărul părții de bază V24A8H300 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V24A8H300BG2
V24A8H300BG2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 8V 300W
In stoc: 5122 pcs
Descarca: V24A8H300BG2.pdf
RFQ
V24A8E300BN3
V24A8E300BN3
Producători: Vicor
In stoc: 5120 pcs
Descarca: V24A8E300BN3.pdf
RFQ
V24A8H300B
V24A8H300B