V24A5H300B
VicorVicor
V24A5H300B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V24A5H300B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 300W
Foi de date: V24A5H300B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V24A5H300B
Număr parc V24A5H300B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 300W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5562 pcs Fișa cu date V24A5H300B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serie Maxi Putere (Wați) 300W
ambalare Bulk Pachet / Caz Full Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 84.4%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 60A 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 60A
Numărul părții de bază V24A5H300 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V24A5H300B3
V24A5H300B3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 300W