V150C5H100BF
Prezentarea produsului
Număr parc: V150C5H100BF
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 100W
Foi de date: V150C5H100BF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V150C5H100BF
Număr parc V150C5H100BF Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6316 pcs Fișa cu date V150C5H100BF.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 100V Tensiune - Intrare (Max) 200V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 82.7% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 100V - 200V Input
Curent - Ieșire (Max) 20A Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V150C5E100BS3
V150C5E100BS3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 100W
In stoc: 5937 pcs
Descarca: V150C5E100BS3.pdf
RFQ
V150C5H100B3
V150C5H100B3
Producători: Vicor
In stoc: 7033 pcs
Descarca: V150C5H100B3.pdf
RFQ
V150C5H100BF2
V150C5H100BF2
Descarca: V150C5H100BF2.pdf
V150C5H100B2
V150C5H100B2
Descarca: V150C5H100B2.pdf
V150C5H100B
V150C5H100B