V150C28E150B
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150C28E150B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 28V 150W
Foi de date: V150C28E150B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 718 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 718 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V150C28E150B
Număr parc V150C28E150B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 28V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 718 pcs Fișa cu date V150C28E150B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 28V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 100V Tensiune - Intrare (Max) 200V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -10°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 87.5% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 100V - 200V Input
Curent - Ieșire (Max) 5.36A Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V150C28C150BS2
V150C28C150BS2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 28V 150W
In stoc: 4938 pcs
Descarca: V150C28C150BS2.pdf
RFQ
V150C28E150BF
V150C28E150BF
Producători: Vicor
In stoc: 6920 pcs
Descarca: V150C28E150BF.pdf
RFQ
V150C28E150BF3
V150C28E150BF3
Descarca: V150C28E150BF3.pdf
V150C28C150BS
V150C28C150BS
Descarca: V150C28C150BS.pdf
V150C28C150BN2
V150C28C150BN2
In stoc: 665 pcs
Descarca: V150C28C150BN2.pdf
V150C28E150BG
V150C28E150BG
In stoc: 724 pcs
Descarca: V150C28E150BG.pdf
V150C28E150B2
V150C28E150B2
Descarca: V150C28E150B2.pdf
V150C28C150BN
V150C28C150BN
In stoc: 621 pcs
Descarca: V150C28C150BN.pdf
V150C28E150BF2
V150C28E150BF2
Descarca: V150C28E150BF2.pdf
V150C28C150BS3
V150C28C150BS3
Descarca: V150C28C150BS3.pdf
V150C28C150BN3
V150C28C150BN3
Descarca: V150C28C150BN3.pdf
V150C28E150B3
V150C28E150B3
Descarca: V150C28E150B3.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW