V150C24T150BL
Prezentarea produsului
Număr parc: V150C24T150BL
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 24V 150W
Foi de date: V150C24T150BL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 639 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 639 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V150C24T150BL
Număr parc V150C24T150BL Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 24V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 639 pcs Fișa cu date V150C24T150BL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 24V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 100V Tensiune - Intrare (Max) 200V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 87.7% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 100V - 200V Input
Curent - Ieșire (Max) 6.25A Aplicații ITE (Commercial)