V150C24M150BF
Prezentarea produsului
Număr parc: V150C24M150BF
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 24V 150W
Foi de date: V150C24M150BF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V150C24M150BF
Număr parc V150C24M150BF Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 24V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4470 pcs Fișa cu date V150C24M150BF.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 24V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 100V Tensiune - Intrare (Max) 200V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 87.7% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 100V - 200V Input
Curent - Ieșire (Max) 6.25A Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V150C24M150BF2
V150C24M150BF2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 24V 150W
In stoc: 4339 pcs
Descarca: V150C24M150BF2.pdf
RFQ
V150C24H150BS
V150C24H150BS
Producători: Vicor
In stoc: 4847 pcs
Descarca: V150C24H150BS.pdf
RFQ
V150C24M150B
V150C24M150B
Descarca: V150C24M150B.pdf
V150C24M150BF3
V150C24M150BF3