V150C15T150B2
Prezentarea produsului
Număr parc: V150C15T150B2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 150W
Foi de date: V150C15T150B2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 559 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 559 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V150C15T150B2
Număr parc V150C15T150B2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 15V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 559 pcs Fișa cu date V150C15T150B2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 100V Tensiune - Intrare (Max) 200V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 87.9% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 100V - 200V Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V150C15T150BG2
V150C15T150BG2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 150W
In stoc: 4016 pcs
Descarca: V150C15T150BG2.pdf
RFQ
V150C15M150BN2
V150C15M150BN2
Producători: Vicor
In stoc: 2891 pcs
Descarca: V150C15M150BN2.pdf
RFQ
V150C15T150B
V150C15T150B