V150C12T150BN
Prezentarea produsului
Număr parc: V150C12T150BN
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 150W
Foi de date: V150C12T150BN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V150C12T150BN
Număr parc V150C12T150BN Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 12V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2962 pcs Fișa cu date V150C12T150BN.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 100V Tensiune - Intrare (Max) 200V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 86.7% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 100V - 200V Input
Curent - Ieșire (Max) 12.5A Numărul părții de bază V150C12T150