V150B48T150BF2
VicorVicor
V150B48T150BF2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150B48T150BF2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 150W
Foi de date: V150B48T150BF2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V150B48T150BF2
Număr parc V150B48T150BF2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5539 pcs Fișa cu date V150B48T150BF2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 100V Tensiune - Intrare (Max) 200V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 89.1%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 100V - 200V Input Curent - Ieșire (Max) 3.13A
produse asemanatoare
V150B48T150B
V150B48T150B
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 150W
In stoc: 4339 pcs
Descarca: V150B48T150B.pdf
RFQ
V150B48T150BG
V150B48T150BG
Producători: Vicor
In stoc: 5597 pcs
Descarca: V150B48T150BG.pdf
RFQ
V150B48M250BS2
V150B48M250BS2
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 250W
Descarca: V150B48M250BS2.pdf
V150B48T150BF
V150B48T150BF