V150B48M250BL
VicorVicor
V150B48M250BL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150B48M250BL
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 250W
Foi de date: V150B48M250BL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V150B48M250BL
Număr parc V150B48M250BL Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 250W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3546 pcs Fișa cu date V150B48M250BL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 100V Tensiune - Intrare (Max) 200V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 250W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 89.1%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 5.21A 100V - 200V Input Curent - Ieșire (Max) 5.21A
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V150B48M250BN3
V150B48M250BN3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 250W
In stoc: 3457 pcs
Descarca: V150B48M250BN3.pdf
RFQ
V150B48M250BN
V150B48M250BN
Producători: Vicor
In stoc: 3371 pcs
Descarca: V150B48M250BN.pdf
RFQ
V150B48M250BL3
V150B48M250BL3