V150B3V3T100B
VicorVicor
V150B3V3T100B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150B3V3T100B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Foi de date: V150B3V3T100B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V150B3V3T100B
Număr parc V150B3V3T100B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6083 pcs Fișa cu date V150B3V3T100B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 100V Tensiune - Intrare (Max) 200V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 81.5%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30.3A 100V - 200V Input Curent - Ieșire (Max) 30.3A
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V150B3V3T100BG
V150B3V3T100BG
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 100W
In stoc: 4531 pcs
Descarca: V150B3V3T100BG.pdf
RFQ
V150B3V3M150BS2
V150B3V3M150BS2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
In stoc: 7011 pcs
Descarca: V150B3V3M150BS2.pdf
RFQ
V150B3V3T100BF3
V150B3V3T100BF3
Descarca: V150B3V3T100BF3.pdf
V150B3V3M150BN
V150B3V3M150BN
Descarca: V150B3V3M150BN.pdf
V150B3V3T100B2
V150B3V3T100B2
Descarca: V150B3V3T100B2.pdf
V150B3V3M150BS3
V150B3V3M150BS3
Descarca: V150B3V3M150BS3.pdf
V150B3V3M150BN2
V150B3V3M150BN2
Descarca: V150B3V3M150BN2.pdf
V150B3V3T100B3
V150B3V3T100B3
Descarca: V150B3V3T100B3.pdf
V150B3V3M150BN3
V150B3V3M150BN3
Descarca: V150B3V3M150BN3.pdf
V150B3V3M150BS
V150B3V3M150BS
Descarca: V150B3V3M150BS.pdf
V150B3V3T100BF2
V150B3V3T100BF2
Descarca: V150B3V3T100BF2.pdf
V150B3V3T100BF
V150B3V3T100BF
Descarca: V150B3V3T100BF.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW