V150B3V3M100BF2
VicorVicor
V150B3V3M100BF2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150B3V3M100BF2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Foi de date: V150B3V3M100BF2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V150B3V3M100BF2
Număr parc V150B3V3M100BF2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3091 pcs Fișa cu date V150B3V3M100BF2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 100V Tensiune - Intrare (Max) 200V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 81.5%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30.3A 100V - 200V Input Curent - Ieșire (Max) 30.3A
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V150B3V3M100BL2
V150B3V3M100BL2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 100W
In stoc: 313 pcs
Descarca: V150B3V3M100BL2.pdf
RFQ
V150B3V3M100B
V150B3V3M100B
Producători: Vicor
In stoc: 3758 pcs
Descarca: V150B3V3M100B.pdf
RFQ
V150B3V3H150BS3
V150B3V3H150BS3
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
In stoc: 4453 pcs
Descarca: V150B3V3H150BS3.pdf
V150B3V3M100BF3
V150B3V3M100BF3
Descarca: V150B3V3M100BF3.pdf
V150B3V3M100BF
V150B3V3M100BF