V150B36C250B
VicorVicor
V150B36C250B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150B36C250B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 36V 250W
Foi de date: V150B36C250B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V150B36C250B
Număr parc V150B36C250B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 36V 250W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4204 pcs Fișa cu date V150B36C250B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 36V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 100V Tensiune - Intrare (Max) 200V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 250W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 89%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 6.94A 100V - 200V Input Curent - Ieșire (Max) 6.94A
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V150B36C250BG
V150B36C250BG
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 36V 250W
In stoc: 478 pcs
Descarca: V150B36C250BG.pdf
RFQ
V150B36C150BS2
V150B36C150BS2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 36V 150W
In stoc: 3960 pcs
Descarca: V150B36C150BS2.pdf
RFQ
V150B36C150BS3
V150B36C150BS3
In stoc: 4665 pcs
Descarca: V150B36C150BS3.pdf
V150B36C250BF
V150B36C250BF
Descarca: V150B36C250BF.pdf
V150B36C150BS
V150B36C150BS
Descarca: V150B36C150BS.pdf
V150B36C250BF2
V150B36C250BF2
Descarca: V150B36C250BF2.pdf
V150B36C150BN
V150B36C150BN
Descarca: V150B36C150BN.pdf
V150B36C250B3
V150B36C250B3
Descarca: V150B36C250B3.pdf
V150B36C150BN2
V150B36C150BN2
Descarca: V150B36C150BN2.pdf
V150B36C150BN3
V150B36C150BN3
Descarca: V150B36C150BN3.pdf
V150B36C250BF3
V150B36C250BF3
Descarca: V150B36C250BF3.pdf
V150B36C250B2
V150B36C250B2
Descarca: V150B36C250B2.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW