V150B24M150B
VicorVicor
V150B24M150B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150B24M150B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 24V 150W
Foi de date: V150B24M150B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V150B24M150B
Număr parc V150B24M150B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 24V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3276 pcs Fișa cu date V150B24M150B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 24V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 100V Tensiune - Intrare (Max) 200V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 88.2%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 100V - 200V Input Curent - Ieșire (Max) 6.25A
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V150B24M150BG
V150B24M150BG
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 24V 150W
In stoc: 3458 pcs
Descarca: V150B24M150BG.pdf
RFQ
V150B24M150B3
V150B24M150B3
Producători: Vicor
In stoc: 6792 pcs
Descarca: V150B24M150B3.pdf
RFQ
V150B24H250BN
V150B24H250BN
Descriere: DC DC CONVERTER 24V 250W
In stoc: 310 pcs
Descarca: V150B24H250BN.pdf
V150B24M150B2
V150B24M150B2
Descarca: V150B24M150B2.pdf
V150B24H250BS3
V150B24H250BS3
Descarca: V150B24H250BS3.pdf
V150B24H250BS2
V150B24H250BS2
Descarca: V150B24H250BS2.pdf
V150B24M150BF2
V150B24M150BF2
Descarca: V150B24M150BF2.pdf
V150B24M150BF
V150B24M150BF
Descarca: V150B24M150BF.pdf
V150B24H250BS
V150B24H250BS
Descarca: V150B24H250BS.pdf
V150B24H250BN3
V150B24H250BN3
Descarca: V150B24H250BN3.pdf
V150B24M150BF3
V150B24M150BF3
In stoc: 274 pcs
Descarca: V150B24M150BF3.pdf
V150B24H250BN2
V150B24H250BN2
Descarca: V150B24H250BN2.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW