V150B15M150B
VicorVicor
V150B15M150B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150B15M150B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 150W
Foi de date: V150B15M150B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V150B15M150B
Număr parc V150B15M150B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 15V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6978 pcs Fișa cu date V150B15M150B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 100V Tensiune - Intrare (Max) 200V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 86.1%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 100V - 200V Input Curent - Ieșire (Max) 10A
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V150B15M150B2
V150B15M150B2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 150W
In stoc: 3841 pcs
Descarca: V150B15M150B2.pdf
RFQ
V150B15M150B3
V150B15M150B3
Producători: Vicor
In stoc: 3825 pcs
Descarca: V150B15M150B3.pdf
RFQ
V150B15H250BS
V150B15H250BS
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 250W
Descarca: V150B15H250BS.pdf
V150B15H250BS3
V150B15H250BS3
Descarca: V150B15H250BS3.pdf
V150B15M150BF3
V150B15M150BF3
Descarca: V150B15M150BF3.pdf
V150B15H250BS2
V150B15H250BS2
Descarca: V150B15H250BS2.pdf
V150B15M150BF
V150B15M150BF
Descarca: V150B15M150BF.pdf
V150B15M150BG
V150B15M150BG