V150B12T150B
VicorVicor
V150B12T150B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150B12T150B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 150W
Foi de date: V150B12T150B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V150B12T150B
Număr parc V150B12T150B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 12V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2960 pcs Fișa cu date V150B12T150B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 100V Tensiune - Intrare (Max) 200V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 87.5%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 100V - 200V Input Curent - Ieșire (Max) 12.5A
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V150B12M250BN3
V150B12M250BN3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 250W
In stoc: 2747 pcs
Descarca: V150B12M250BN3.pdf
RFQ
V150B12T150BF2
V150B12T150BF2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 150W
In stoc: 5727 pcs
Descarca: V150B12T150BF2.pdf
RFQ
V150B12M250BN2
V150B12M250BN2
Descarca: V150B12M250BN2.pdf
V150B12T150BF
V150B12T150BF
Descarca: V150B12T150BF.pdf
V150B12T150B3
V150B12T150B3
Descarca: V150B12T150B3.pdf
V150B12T150BF3
V150B12T150BF3
Descarca: V150B12T150BF3.pdf
V150B12M250BS
V150B12M250BS
Descarca: V150B12M250BS.pdf
V150B12T150BG
V150B12T150BG
In stoc: 465 pcs
Descarca: V150B12T150BG.pdf
V150B12T150B2
V150B12T150B2