V150B12C250BL
VicorVicor
V150B12C250BL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150B12C250BL
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 250W
Foi de date: V150B12C250BL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 542 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 542 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V150B12C250BL
Număr parc V150B12C250BL Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 12V 250W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 542 pcs Fișa cu date V150B12C250BL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 100V Tensiune - Intrare (Max) 200V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 250W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Alte nume 1102-1234
V150B12C250BL-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Eficienţă 88.1% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 20.83A 100V - 200V Input
Curent - Ieșire (Max) 20.83A Aplicații ITE (Commercial)