V110C8C75BG
Prezentarea produsului
Număr parc: V110C8C75BG
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 8V 75W
Foi de date: V110C8C75BG.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V110C8C75BG
Număr parc V110C8C75BG Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 8V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5995 pcs Fișa cu date V110C8C75BG.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 8V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 66V Tensiune - Intrare (Max) 154V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 84.3% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 9.38A 66V - 154V Input
Curent - Ieșire (Max) 9.38A Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V110C8C75B
V110C8C75B
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 8V 75W
In stoc: 6082 pcs
Descarca: V110C8C75B.pdf
RFQ
V110C8C75BG3
V110C8C75BG3
Producători: Vicor
In stoc: 4720 pcs
Descarca: V110C8C75BG3.pdf
RFQ
V110C8C75BL2
V110C8C75BL2
Descarca: V110C8C75BL2.pdf
V110C8C75BG2
V110C8C75BG2