V110C48T100BF
Prezentarea produsului
Număr parc: V110C48T100BF
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 100W
Foi de date: V110C48T100BF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V110C48T100BF
Număr parc V110C48T100BF Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2721 pcs Fișa cu date V110C48T100BF.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 66V Tensiune - Intrare (Max) 154V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 85.6% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 66V - 154V Input
Curent - Ieșire (Max) 2.08A Numărul părții de bază V110C48T100
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V110C48T100BF3
V110C48T100BF3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 100W
In stoc: 4922 pcs
Descarca: V110C48T100BF3.pdf
RFQ
V110C48T100BG
V110C48T100BG
Producători: Vicor
In stoc: 611 pcs
Descarca: V110C48T100BG.pdf
RFQ
V110C48T100B
V110C48T100B