V110C48M100B
Prezentarea produsului
Număr parc: V110C48M100B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 100W
Foi de date: V110C48M100B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V110C48M100B
Număr parc V110C48M100B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5154 pcs Fișa cu date V110C48M100B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 66V Tensiune - Intrare (Max) 154V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 85.6% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 66V - 154V Input
Curent - Ieșire (Max) 2.08A Numărul părții de bază V110C48M100
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V110C48M100BG
V110C48M100BG
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 100W
In stoc: 4574 pcs
Descarca: V110C48M100BG.pdf
RFQ
V110C48H100BN3
V110C48H100BN3
Producători: Vicor
In stoc: 4057 pcs
Descarca: V110C48H100BN3.pdf
RFQ
V110C48M100BF
V110C48M100BF
Descarca: V110C48M100BF.pdf
V110C48M100BF2
V110C48M100BF2
Descarca: V110C48M100BF2.pdf
V110C48H100BS3
V110C48H100BS3
Descarca: V110C48H100BS3.pdf
V110C48M100B2
V110C48M100B2
Descarca: V110C48M100B2.pdf
V110C48H100BN2
V110C48H100BN2
Descarca: V110C48H100BN2.pdf
V110C48M100BF3
V110C48M100BF3
Descarca: V110C48M100BF3.pdf
V110C48H100BN
V110C48H100BN
Descarca: V110C48H100BN.pdf
V110C48H100BS
V110C48H100BS
Descarca: V110C48H100BS.pdf
V110C48M100B3
V110C48M100B3
Descarca: V110C48M100B3.pdf
V110C48H100BS2
V110C48H100BS2
Descarca: V110C48H100BS2.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW