V110C3V3M50BG
Prezentarea produsului
Număr parc: V110C3V3M50BG
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Foi de date: V110C3V3M50BG.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V110C3V3M50BG
Număr parc V110C3V3M50BG Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5278 pcs Fișa cu date V110C3V3M50BG.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 66V Tensiune - Intrare (Max) 154V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 79.8% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 66V - 154V Input
Curent - Ieșire (Max) 15.15A Numărul părții de bază V110C3V3M50
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V110C3V3M50B3
V110C3V3M50B3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
In stoc: 2785 pcs
Descarca: V110C3V3M50B3.pdf
RFQ
V110C3V3M50BG3
V110C3V3M50BG3
Producători: Vicor
In stoc: 3812 pcs
Descarca: V110C3V3M50BG3.pdf
RFQ
V110C3V3M50B2
V110C3V3M50B2
Descarca: V110C3V3M50B2.pdf
V110C3V3M50BL3
V110C3V3M50BL3
Descarca: V110C3V3M50BL3.pdf
V110C3V3M50B
V110C3V3M50B
Descarca: V110C3V3M50B.pdf
V110C3V3M50BL2
V110C3V3M50BL2
Descarca: V110C3V3M50BL2.pdf
V110C3V3M50BL
V110C3V3M50BL
Descarca: V110C3V3M50BL.pdf
V110C3V3M50BG2
V110C3V3M50BG2