V110C36C100BG2
Prezentarea produsului
Număr parc: V110C36C100BG2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 36V 100W
Foi de date: V110C36C100BG2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V110C36C100BG2
Număr parc V110C36C100BG2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 36V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3039 pcs Fișa cu date V110C36C100BG2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 36V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 66V Tensiune - Intrare (Max) 154V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 86.4% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.78A 66V - 154V Input
Curent - Ieșire (Max) 2.78A Numărul părții de bază V110C36C100