V110C15M100BL2
Prezentarea produsului
Număr parc: V110C15M100BL2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 100W
Foi de date: V110C15M100BL2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V110C15M100BL2
Număr parc V110C15M100BL2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 15V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4989 pcs Fișa cu date V110C15M100BL2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 66V Tensiune - Intrare (Max) 154V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 84.5% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6.67A 66V - 154V Input
Curent - Ieșire (Max) 6.67A Numărul părții de bază V110C15M100