V110C15E100BS
Prezentarea produsului
Număr parc: V110C15E100BS
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 100W
Foi de date: V110C15E100BS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V110C15E100BS
Număr parc V110C15E100BS Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 15V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6878 pcs Fișa cu date V110C15E100BS.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 66V Tensiune - Intrare (Max) 154V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -10°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 84.5% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6.67A 66V - 154V Input
Curent - Ieșire (Max) 6.67A Numărul părții de bază V110C15E100
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V110C15E100BN2
V110C15E100BN2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 100W
In stoc: 4657 pcs
Descarca: V110C15E100BN2.pdf
RFQ
V110C15E100BN
V110C15E100BN
Producători: Vicor
In stoc: 627 pcs
Descarca: V110C15E100BN.pdf
RFQ
V110C15E100BS3
V110C15E100BS3