V110C12E100BS3
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V110C12E100BS3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 100W
Foi de date: V110C12E100BS3.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 647 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 647 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V110C12E100BS3
Număr parc V110C12E100BS3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 12V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 647 pcs Fișa cu date V110C12E100BS3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 66V Tensiune - Intrare (Max) 154V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -10°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 87.2% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.33A 66V - 154V Input
Curent - Ieșire (Max) 8.33A Numărul părții de bază V110C12E100
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V110C12E100BN
V110C12E100BN
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 100W
In stoc: 608 pcs
Descarca: V110C12E100BN.pdf
RFQ
V110C12E100BL3
V110C12E100BL3
Producători: Vicor
In stoc: 700 pcs
Descarca: V110C12E100BL3.pdf
RFQ
V110C12E100BS
V110C12E100BS