V110B8C150B
VicorVicor
V110B8C150B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V110B8C150B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 8V 150W
Foi de date: V110B8C150B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V110B8C150B
Număr parc V110B8C150B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 8V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5199 pcs Fișa cu date V110B8C150B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 8V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 66V Tensiune - Intrare (Max) 154V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 86.8%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18.75A 66V - 154V Input Curent - Ieșire (Max) 18.75A
Numărul părții de bază V110B8C150 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V110B8C150B3
V110B8C150B3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 8V 150W
In stoc: 6253 pcs
Descarca: V110B8C150B3.pdf
RFQ
V110B5T150BS2
V110B5T150BS2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 150W
In stoc: 2862 pcs
Descarca: V110B5T150BS2.pdf
RFQ
V110B5T150BN
V110B5T150BN
Descarca: V110B5T150BN.pdf
V110B8C150BG
V110B8C150BG
Descarca: V110B8C150BG.pdf
V110B5T150BN2
V110B5T150BN2
Descarca: V110B5T150BN2.pdf
V110B8C150B2
V110B8C150B2