V110B5H100B
VicorVicor
V110B5H100B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V110B5H100B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 100W
Foi de date: V110B5H100B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V110B5H100B
Număr parc V110B5H100B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6409 pcs Fișa cu date V110B5H100B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 66V Tensiune - Intrare (Max) 154V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 81.3%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 66V - 154V Input Curent - Ieșire (Max) 20A
Numărul părții de bază V110B5H100 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V110B5E150BS
V110B5E150BS
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 150W
In stoc: 5178 pcs
Descarca: V110B5E150BS.pdf
RFQ
V110B5E150BS2
V110B5E150BS2
Producători: Vicor
In stoc: 6604 pcs
Descarca: V110B5E150BS2.pdf
RFQ
V110B5H100B3
V110B5H100B3
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 100W
Descarca: V110B5H100B3.pdf
V110B5E150BS3
V110B5E150BS3
Descarca: V110B5E150BS3.pdf
V110B5E150BN
V110B5E150BN
In stoc: 568 pcs
Descarca: V110B5E150BN.pdf
V110B5H100BG
V110B5H100BG
Descarca: V110B5H100BG.pdf
V110B5H100BF
V110B5H100BF
Descarca: V110B5H100BF.pdf
V110B5E150BN2
V110B5E150BN2
Descarca: V110B5E150BN2.pdf
V110B5E150BN3
V110B5E150BN3
Descarca: V110B5E150BN3.pdf
V110B5H100B2
V110B5H100B2
Descarca: V110B5H100B2.pdf
V110B5H100BF2
V110B5H100BF2
Descarca: V110B5H100BF2.pdf
V110B5H100BF3
V110B5H100BF3
Descarca: V110B5H100BF3.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW