V110B28T150BN2
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V110B28T150BN2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 28V 150W
Foi de date: V110B28T150BN2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V110B28T150BN2
Număr parc V110B28T150BN2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 28V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5778 pcs Fișa cu date V110B28T150BN2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 28V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 66V Tensiune - Intrare (Max) 154V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 89.2%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 66V - 154V Input Curent - Ieșire (Max) 5.36A